O nas

  Jesteśmy znaną i szanowaną firmą, która zawsze stara się spełniać oczekiwania swoich klientów. Należymy do ścisłej czołówki firm z branży florystycznej. Przekonało się o tym wielu naszych klientów, którzy polecają naszą firmę swoim znajomym i przyjaciołom. 

  Firma powstała z miłości do kwiatów. Od 1997 roku zawsze staramy się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, aby nasza praca pozostawiła w Waszej pamięci niepowtarzalne wspomnienia. 
Nasze coroczne uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach florystycznych i balonowych w kraju i za granicą pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
   Max-Dekor to Pracownia Florystyczna, w której aranżacje i kompozycje kwiatowe wykonywane są na konkretne zamówienie. Gwarantuje to wysoką jakość i świeżość materiału roślinnego, z którego są wykonywane. Naszymi klientami są zarówno odbiorcy indywidualni jak i instytucje.

Jeśli słyszałeś od kogoś mit lub plotkę, że jesteśmy jedną z droższych firm w okolicy, to zanim w to uwierzysz przyjedź do nas i zapytaj o ceny naszych towarów i usług! Prosimy nie wysyłać wiadomości mailowych z zapytaniem o ceny. Proszę dzwonić lub podjechać osobiście.

Zapraszamy do współpracy.